Zápis ze žákovského parlamentu 2023 - 2024

Dne 19.10. 2023 se konalo školní kolo piškvorek. Poděkování za organizaci patří V. Kymličkovi z VIII.A, Nikole Hruškové z IX.B, F. Jaloveckému z IX.C a S. Vávrovi z IX.C.

Piškvorky - tabulky (Velikost: 18.09 kB)

Žákovský parlament ve školním roce 2023-24

IV.A. Natálie Váňová Ondřej Nešleha

IV.B Marie Matesová Michal Březina

V.A Vanessa Lindhartová Matouš Randák

V.B Denisa Drahňáková Gabriela Mosrová

VI.A Tereza Horáková Otakar Mareš

VI.B Barbora Bartovšová Johana Gabrielová

VI.C Josef Prýmek Jakub Moravec

VII.A Jakub Šípek Robin Jordanov

VII.B Magdaléna Krulišová Tobiáš Karásek

VIII.A Adéla Šímová Vojtěch Kymlička

IX.A Nikola Krásenská Ondřej Papírník

IX.B Nikola Hrušková Matyáš Žamboch

IX.C Filip Jalovecký Kryštof Král

Žákovský parlament se bude v letošním školním roce setkávat 1x měsíčně v pondělí v učebně VI.C od 13.45 – 14.30 hodin. Před schůzkou se vždy sejdeme ve spojovací chodbě. Zápisy ze schůzek najdete na stránkách školy a elektronicky budou zaslány třídním učitelům.

V Kralupech dne 18.9.2023

Mgr. Olga Hanušová

1. schůzka ŽP - září (Velikost: 58.7 kB)

2. schůzka ŽP - říjen (Velikost: 65.37 kB)