Školní rok za námi

Školní rok za námi, prázdniny začínají

Právě nám skončil další rok a chci této příležitosti jako ředitel školy využít ke krátkému ohlédnutí se a hodnocení.

V první řadě musím vyslovit velké uznání a poděkování celému týmu našich pedagogických a nepedagogických pracovníků. Právě jejich nasazení a profesionální přístup jsou základem rozvoje naší školy a umožňují nám plnit cíle, které si každoročně vytyčujeme. Takové male vysvědčení jsme získali od Mělnického deníku v článku „Kde žáci nejlépe zvládají zkoušky za roky 2017 – 2023. Díky, kolegové, kolegyně.

Velká pochvala patří našim žákům. Během celého roku můžeme sledovat a být součástí jejich vývoje, růstu a zlepšování se. To je pro nás ta nejlepší zpětná vazba. Úspěchy ve škole, v nejrůznějších soutěžích, účast na mnoha kulturních, vzdělávacích a sportovních akcích vypráví o žácích i škole nejlépe. Žáci sami také vědí, že pomáhat druhým je normální. Proto jste je mohli potkat ve městě při charitativních sbírkách Kolíčkový den, Krabice od bot a Český den proti rakovině.

Určitě chci poděkovat i rodičům a blízkým našich žáků. Vážím si důvěry, kterou nám každoročně dáváte, stejně tak i názorů a podnětů, které od Vás dostáváme. Naši spolupráci hodnotím jako velmi přínosnou pro obě strany.

Děkuji zřizovateli školy v čele s panem starostou Liborem Lesákem za péči, kterou škole věnuje.

Vám, kolegové a kolegyně přeji touto cestou hezkou dovolenou a žákům co možná nejhezčí prázdniny,

Těším se na společné setkání na začátku nového školního roku.